ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Πέμπτη, 31 Μαρτίου 2016

31/3 - 8/4/16 Διαιτητές


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 31.03.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.04.16. SPORTSOFFICERS -Mαριάννα


ΠΕΜΠΤΗ 31.03.16

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ.) 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΩΓΡΑΟΦΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.04.16

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ Γ΄ΛΥΦΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΜΗΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΤΑΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΣΑΒΒΑΤΟ 02.04.16

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFF 
KΛ. EΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΗΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΗΜ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ TZOYNOΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΙΜΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΟΒΗΛ 
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ ΦΑΣΗ ΕΞ ΑΝΑΒ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
AN ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.04.16

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΓΚΑΝΗΣ Α. ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΛΠΑ ΛΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ  ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΣΟΛΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ   ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ..ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ ΣΥΚΚΝΑ


Α΄ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ -ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ-  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΕΦ.  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ. ΦΑΣΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔ  ΠΕΠΠΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΙΧΑΣ Α 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ    ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. (ΚΡΟΝΟΣ) 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΛΑΤΣΗΣ ΣΙΜΑ ΡΑΠΤΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΓΚΟΡ Α ΦΑΣΗ ΕΞ ΑΝΑΒ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF 
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ & ΔΙΓΕΝ) 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (ΖΛΑΤΗ) 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ./ ΤΡΑΠ.) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑ ΣΕΔΚΑ(ΒΙ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 04.04.16

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ -ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΡΑ KOM ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ -ΣΩΜΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΚΣΕΥΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΜ. ΠΑΛΑΤΟΣ - ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. HMIT ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 

ΤΡΙΤΗ 05.04.16

ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF HMΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙ P.O.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΕΔΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙ P.O. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦ PO ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 06.04.16

PLAY OFF ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΗΜ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΚΑΝΗΣ I. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.04.16

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ. 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΘΕΟΝΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΌΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου