ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Πέμπτη, 14 Απριλίου 2016

14 - 22/4/16 Διαιτητές


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 14.04.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.04.16. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

ΠΕΜΠΤΗ 14-04-16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΣΗ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Γ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-04-16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ  ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΠΡΩΤΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.04.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF(2)
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ 
ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF 
ΤΕΛΙΚΟΣ (1) 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
Α΄ ΜΙΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1) 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
MINI AΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΙΜΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΟΝΑ ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.04.16 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Α΄ ΓΥΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΡΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Α΄ ΓΥΝ ΤΕΡΖΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΛΑΡΟΧΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΥΚΚΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α΄ ΓΥΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α΄ ΓΥΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΛΙΑΠΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (1) 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΎΦ 14.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ MINI ΑΓΟΡΙΑ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛ. ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΟΥΡΤΗ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΚΟΥ 
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΟΝΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΦΙΛΠΠΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 12.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΜΗΝΑΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΊΤΗΣ Γ. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΠΡΟΜΙΝΙ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΚΟΥ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.04.16 
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΡΑ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ./ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΧΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΠΙΚΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Π. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.30 ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΟΡΦΑΝΟΣ 
ΜΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (2)
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   ΜΕΛΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΡΙΤΗ 19.04.16 
ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΠΑΙ ΡΟ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΠΑΙ PO 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΕΦΗΒΟΙ PLΑY OFF ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΕΦ ΡΟ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ PLΑY OFF ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΕΦ ΡΟ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (3)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.04.16 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (3)
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 21.04.16 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
1ο ΚΛ. ΔΗΜ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΙΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΝΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.04.16 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΑΣΛΑΝΔΙΣΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 

ΕΦΗΒΙΚΟ PLAY OFF(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου