ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Σάββατο, 9 Απριλίου 2016

Αβαντάζ για την 3η θέση τα Ταταύλα, ''στραβοπάτησαν'' Δάφνη Αγ. Δημ. και Παννεαπολικός (Γ΄ Ανδρών)


Κοντά στο όνειρο της ανόδου βρίσκονται τα Ταταύλα τα οποία απέδρασαν από το Κορυδαλλό με το ροζ φύλλο απέναντι στον Πήγασο ενώ μια ανάσα από την τριάδα βρίσκεται η Ακαδημία Ελευσίνας η οποία υποχρέωσε την Δάφνη Αγ. Δημ. στην δεύτερη της ήττα στο πρωτάθλημα και ο Λέων Μοσχάτου ο οποίος έφυγε με το διπλό επί του ΑΟΚ  Νέας Σμύρνης. Μεγάλο βήμα παραμονής έκανε η Βουλιαγμένη η οποία επικράτησε στην παράταση απέναντι στον Παννεαπολικό ενώ ο Ατρόμητος Πειραιά επιβλήθηκε εντός έδρας απέναντι στον Σαρωνικό Αίγινας. ''Ζωντανοί'' στο κυνήγι της σωτηρίας έμειναν Ερμής Αργυρούπολης και Κυρίαρχοι μετά τις εκτός έδρας νίκες τους απέναντι σε Ρέντη και Αιξωνή Γλυφάδας. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 24ης αγ.:

ATPOMHTOΣ ΠEIPAIA - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  77-57
Δεκάλεπτα : 14-16,38-26,55-40,77-57
Διαιτητές : Παπαφωτίου ,Παυλόπουλος
 ATPOMHTOΣ (Kαλυβιανάκης ): Γκανής  18(4), Ηλιαδάκης  20(2) , Αντωνίου  , Μινόγιαννης 9(1) , Κωνσταντίνου  4, Ταρανάς  10, Μίζης  12 , Μωραίτης  2 , Αβραμάκης , Δανιάς , Αγρίμης 2 , Πάντο
ΣAPΩNIKOΣ (Δαχρετζής) :  Σιρόγλου  21 , Σαρρής , Κάτσικας 12(1), Γαϊτάνος , Μπακάλης  5(1) Κουνάδης , Αγγελόπουλος 10(2), Μπήτρος  5(1), Μπακάλης , Κάτσας  4(1), Χαρτοφύλαξ Μπάλλιας

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 42-51
Δεκάλεπτα: 19-15, 22-30, 33-42, 42-51
Διαιτητές : Αντωνόπουλος , Ζαγούρης
ΑΙΞΩΝΗ  ΓΛΥΦ. (Γκονουλού Κλάδης) Κλάδης Α 5(1), Μωραίτης 3(1) , Ουζούνης Δ, Τερτίκας 3, Παναγόπουλος ,Κάππος 7 , Ζούπα 11(3),Καραϊσκάκης Ε. 5(1) , Ζέρβας , Ουζούνης Αλ. 8
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας Καρανδρέας) Κατήρας 10(1) , Βροντάκης 8, Νικόλτσος 3, Αγγελίδης 8, Ταμπάσης 7(1) , Μπαμπούνης 5(1) Μαγγουρίδης 3(1) , Βήχος 4, Μαγγανάς 3(1) Τσεπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος

ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 59-80
Δεκάλεπτα: 11-09, 28-31 , 47-59, 59-80
Διαιτητές :  Ραχιώτης , Καλαϊτζάκης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλος) Δουσερμετζής 4, Κονταξάκης , Κοτρότσος , Καμπούρης 5(1) , Παπαγεωργίου 7(1) , Αναγνωστόπουλος 2, Κόκκορης 14(2) , Γκανέτσος 5(1) , Ηλιάδης 4, Μπίχτας 1, Παπαδόπουλος 12(2) , Ρουσουνέλος 5(1)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) Τσεπαπαδάκης , Λόης 7, Φύτρος 6(1) , Μωυσίδης 10(1) , Βλάχος 11(2) , Πελιβανίδης 5(1) , Μακρυγιάννης 14(2) , Παππάς 12(1) Σιούτης 6 Μενιουδάκης 2, Κακάλης 1, Ρόζος 6(1)

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 59-55 παρατ.
Διαιτητές : Μαραμής Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 10-17, 27-27, 42-42, 51-51(καν. αγ.) 59-55(παρατ.,)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής ,  Ζλάτης): Καλούδης 9(2) , Φατούρος 16(4), Σίνας 12(1) , Αθανασιάδης 1, Κυριακού 2, Διγενής 8, Ελμάσογλου 6, Βάγιας 5(1) , Κατσάκος 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 7, Νεδέλκος 4, Μάρης 6, Αντιπάτης 8 , Τριανταφύλλου 5(1) , Μαυροειδάκος 2, Βουρνάς  6, Δανασής 5, Θεοδωρικάκος 19 ,  Σιδηρόπουλος 2, Γιαννακής Βούζης 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ-Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ    43-53
Διαιτητές: Αντερριώτης-Αποστολίδης 
Δεκάλεπτα: 9-23, 22-34, 37-40, 43-53
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς): Μαγγιώρος 2, Καλφούτζος, Σέργης 6(1), Μυλωνόπουλος 3(1), Κουτσουμπάκος 9, Ρίπης 10, Στεφανής 7, Μπακάλης 1, Λεβέντης, Ρενιέρης 5(1), Λιακάκης

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς); Νικολόης 12, Κουρής 6(1), Μοντζακόβσκι 14, Χιουτακάκος 6(2), Γιαχαλής, Κόγιας, Κουζινόγλου 5, Παδουβάς, Κάβουρας 8, Κατσούρης 2


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 67-65 
Δαιτητές : Σκαλτσής , Τούσης
Δεκάλεπτα : 14-15, 29-32, 45-50, 67-65
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης ,  Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 8 , Στεφάνου 15(3) , Παραλής 2, Καραχάλιος 2, Καρράς 12(1) , Λάσκος 10, Κοντούλης 18 , Νερούτσος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 4, Μπάκας 2, Ρούσσης 15, Φλέγκας 16 Αλεξανδρόπουλος 6(2) , Κακαράτζας , Παπαδόπουλος 18(2) , Πασσαρής , Παπανικολάου , Μπενιαμίν 2  Καραμπίκας  Ελενίτσας 2 




ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 53-78
Δεκάλεπτα :10-21,24-43,36-56,53-78
Διαιτητές:Oρφανός Εμμ,Καλατζής Π
ΑΟΚ Ν . ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης): Δομένικος 10, Γιαννακόδημος Ηλ. 6 , Κάβουρας 8, Καλογερόπουλος 9 Πελέκης 7(1) , Γιαννακόδημος Α. 3, Καρούζος 2, Ανδρεαδάκης 3, Γιαννούκος 2, Πολυχρονάκης 3(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης) :Σονίδης 9(1) , Γιαμπάνης 13(1) , Κάππης 12, Αλεξίου 6(2) , Ρουμελιώτης 3, Βασιλάκος 8(1) ,. Γκααφάρ 7 Φελλάς 18(6) , Μαρκουίζος 2, Ευκαρπίδης , Λινάρδος 



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
46
24
22
2
1565
1316
2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
41
24
17
7
1543
1398
3
ΤΑΤΑΥΛΑ 
39
24
15
9
1465
1390
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
38
24
14
10
1561
1556
5
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
38
24
14
10
1566
1545
6
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
37
24
13
11
1565
1558
7
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
37
24
13
11
1508
1496
8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
34
24
10
14
1454
1431
9
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
34
24
10
14
1371
1389
10
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
34
24
10
14
1334
1427
11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
33
24
9
15
1623
1680
12
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
32
24
8
16
1381
1438
13
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
31
24
7
17
1320
1486
14
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
30
24
6
18
1448
1594


Επόμενη αγωνιστική (25η 15/4/16)

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου