ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2017

Επίδειξη δύναμης ο Κούρος Αναβύσσου, ''καρδιοχτύπησε'' η Αχαρνής, μεγάλο διπλό η Παιανία (Β2 ΕΣΚΑ)




Ακόμα ένα ροζ φύλλο πρόσθεσε στην συλλογή του ο πρωτοπόρος Αργοναύτης Τριγλίας μετά την άνετη επικράτηση του επί του Εθνικόυ Ελληνορώσων ενώ στην 2η θέση παρέμεινε η Αχαρνής η οποία δυσκολεύτηκε απέναντι στην Άμιλλα Περιστερίου. Μεγάλη επιβλητική εμφάνιση από τον Κούρο Αναβύσσου ο οποίος συνέτριψε τη Νήαρ Ηστ κάνοντας αποφασιστικό βήμα για τα play off. Στο κόλπο της πεντάδας παρέμειναν Θεμιστοκλής και Πολυνίκης Αγ. Βαρβάρας μετά το εύκολα διπλά επί των ΓΣ Χαλάνδρι και Κουκουβάουνες αντίστοιχα. Στην μάχη της σωτηρίας η Παιανία πήρε τεράστια βαθμολογική ανάσα κάνοντας την έκπληξη απέναντι στην Αναγέννηση Πετραλώνων ενώ η ΕΦΟΑ αναπτέρωσε τις ελπίδες παραμονής επικρατώντας άνετα απέναντι στην ουραγό Παλατιανή. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 19ης αγ.:

Κούρος-Νήαρ Ηστ 70-49
Αργοναύτης-Εθν. Ελλ. 78-62
Αχαρνής-Αμιλλα 56-55
Κουκ/νες-Πολυνίκης 45-68
Χαλάνδρι-Θεμιστοκλής   59-84
Αναγέννηση Πετρ. -Παιανία  75-81
ΕΦΟΑ-Παλατιανή 71-59


Οι σκόρερς

Κούρος 70
Νήαρ Ηστ 49

Διαιτητές: Παπαφωτίου, Χρηστίδης

Δεκάλεπτα: 22-15, 41-28, 58-40, 70-49.

ΚΟΥΡΟΣ (Καράμπελας): Τσόλας, Σιφναίος, Σπυρίδης 7 (2), Καλούδης 8 (2), Μπίρμπας 13, Μακαντάσης, Μαρκομιχάλης 11 (1), Παξινός 12 (1), Καπετάνος 15, Θεοφανίδης, Μπαλόπητος 4.

ΝHAΡ ΗΣΤ (Ράπτης, Τούμπας): Θειακούλης, Χατζηκωστής, Ζεχερλής 3 (1), Aντωνιάδης 5, Σκέντζος, Παπαλεξάνδρου, Τσεκούρας, Μάγκος 9 (1), Δήμητσας 10, Γκόφας 12 (1), Τσαντήλας 2, Αττίκος 8.



Αργοναύτης 78
Εθν. Ελλ. 62

Διαιτητές: Κοτσώνης, Αναγνώστου

Δεκάλεπτα: 21-15, 39-34, 63-44, 78-62.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Γιαννακόπουλος, Τσεπερλίδης): Χωματάς 5 (1), Τσίρος 14 (1), Συγγούνας Δ. 3 (1), Συγγούνας Ε. 16 (2), Σπετσιέρης 4, Ζερβός 4, Αργυρόπουλος, Κάππος, Μητσάκης 2, Κόρβινγκτον 9, Γιωτάκης 21 (3), Παπαβασιλείου.

ΕΘΝ. ΕΛ. (Ηρακλειανός): Σερέπας, Μπαλτάς 9 (1), Πολυχρονόπουλος 10 (1), Βλάχος 4, Αγόρης 2, Τσόκας 5 (1), Γκόφας 14 (2), Τσενές 2, Τζαγκαράκης 6, Αναγνώστου, Γεωργάκης 4, Μπρατσιώτης 6.


Αχαρνής 56
Αμιλλα 55

Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Παπαχρήστου

Δεκάλεπτα: 14-12, 30-26, 43-42, 56-55.

ΑΧΑΡΝΗΣ (Τσαπάκης, Φραγκούλης): Μπρατσιάκος, Ζέρβας 5 (1), Δέδες, Καϋμενάκης 3 (1), Ρωμοσιός 5, Σαρακασίδης 11 (2), Χριστοφάκης 11 (1), Κακουλίδης, Μπούα 3, Αναστόπουλος, Μυστίλογλου 3, Λίτσος 15.

AMΙΛΛΑ (Μακρής, Αργαλιάς): Βλασερός, Bοσκάκης 8 (1), Χύτας 1, Μήλης, Καμπίτης, Μαργώνης 10, Παριανόπουλος 3 (1), Σπηλιώτης, Ζαβογιάννης 2, Φίλιος 13 (1), Καβούρης 18 (1), Τσατσούκ.



Αναγέννηση Πετραλώνων  75
Παιανία   81

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Νικολιάς

Δεκάλεπτα: 15-15, 40-36, 55-51, 68-68 (κ. δ.), 75-81.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Τσιτσόπουλος): Ιμπραημάκης 8, Παπαδημητρίου, Σίμος 2, Χότζα 5 (1), Πουλέρης 2, Παυλίδης, Τόρα 11 (2), Βαζούρας, Παρασκευόπουλος, Τσίτουρας 12 (3), Διονυσόπουλος 8 (2), Αναστασόπουλος 27 (3).

ΠΑΙΑΝΙΑ (Μπράμος): Νιφόρας Γ. 16, Νιφόρας Π. 15 (3), Σκανδάλης 6 (1), Μίχας 5 (1), Σιδέρης, Σωτηρόπουλος 12 (2), Στάμου 2, Δουβλαντώνης 7 (1), Κωνσταντακόπουλος, Σπυρόπουλος 5 (1), Μιμάνι 11, Αγγελής 2.


Κουκουβάουνες 45
Πολυνίκης 68

Διαιτητές: Σιδέρης, Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 19-15, 24-34, 31-52, 45-68.

ΚΟΥΚ/ΝΕΣ (Καναρέλης, Μπαζιάνας): Λουίζος 17, Τσιόδρας 4, Τάγαρης 4 (1), Τσουμάνης, Δρυμαλίτης 3 (1), Αγγελογιαννάκης, Αγγελόπουλος 3, Καραΐσκος, Χαλκιάς 1, Πισιτέλης 8 (2), Μητρέλος 3, Μουραφέτης 2.

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ (Στρατικόπουλος): Δημητρακούλης 13 (2), Κουλούρης 2, Τσόλης 10, Μένος 4, Πανδής 5 (1), Βερβίτας 4, Μόρφος 4, Μπαραμπούτης 5 (1), Χιώτης 4, Μαντζιώρης 4, Βαμβακίδης 13 (1).



ΕΦΟΑ 62
Παλατιανή 49

Διαιτητές: Στρέμπας, Αχιλλέως

Δεκάλεπτα: 11-10, 25-16, 44-29, 62-49.

EΦΟΑ (Ψυχογιόπουλος): Κοντός, Βλαχονάτσιος 7 (2), Λημνιός, Νουχάι, Αντωνόπουλος 13 (2), Ανδρέου 2, Τριγάζης 23 (4), Κίζηλης 6 (2), Ντιφαντής 11.

ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ (Κοκκινοβασίλης): Ηλιάδης Β. 14 (2), Πατσιαρίκας 2, Ηλιάδης Ι., Θωμόπουλος 8 (1), Μπάρτζος 14, Παναγόπουλος, Πετρόπουλος, Κατριβάνος 9 (1), Μαργαρίτης 2, Σκούρος.


Χαλάνδρι 59
Θεμιστοκλής 84

Διαιτητές: Μαραμής, Δαβιδέλης

Δεκάλεπτα: 19-21, 34-41, 47-61, 59-84.

ΧΑΛΑΝ. (Καρούτζος): Mπαζώρας 5 (1), Σιαφάκας, Κοκόσης 2, Λυπημένης 3 (1), Δαμίγος 14, Αντωνόπουλος, Τσιάτσιος 9 (1), Κολαξής 8 (2), Χατζημιχαήλ Π. 6 (2), Χατζημιχαήλ Γ. 5 (1), Ξύδης, Ανδρίτσου, Αγγέλου 7 (1).

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Σφυρής, Παππάς): Σπυρλιδάκης 15, Ζαχαρόπουλος 5 (1), Λαρεντζάκης 8 (2), Γαλάνης, Κόκκαλης 17 (1), Ζαλώνης 14, Γεωργακίου 15 (1), Σπανίδης, Μανώλικας, Παπαπαναγιώτου, Ντόκας 10.


Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣΒΑΘΑΓΩΝΝΗΜΑΒΕΠΙΘΑΜΥΝΔΙΑΦΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.3619172001365115920601,000
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ3419154001335119314221,179
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ341915400123811449410,848
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ3219136001328119113701,000
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ301911800123811914781,096
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.301911800121611655170,959
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.301911800121011466470,873
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.3019118001352125210051,145
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ26197120011921221-2901,000
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ24195140011551265-11001,000
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ23194150010861197-11101,000
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ22197120412351286-5161,299
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ22193160010361276-24050,829
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ22193160011201420-30040,962

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΟΜΑΔΑ 1ΟΜΑΔΑ 2ΣΚΟΡ
ΠΕ02/03/201720:00ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0 - 0
ΠΕ02/03/201720:00ΓΟΥΔΗ Δ.Α.ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.0 - 0
ΠΕ02/03/201720:30ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ0 - 0
ΠΕ02/03/201721:00ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ.ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.0 - 0
ΠΕ02/03/201721:30ΠΑΙΑΝΙΑΣΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ0 - 0
ΠΕ02/03/201721:45ΙΛΙΟΥ ΚΛ. ΑΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ0 - 0
ΠΕ02/03/201721:456ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ0 - 0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου