ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Τετάρτη, 10 Μαΐου 2017

10 - 19/5/17 Διαιτητές


Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ στο χρονικό διάστημα από ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.05.17. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΙΧΑΣ Γ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 11.05.17

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 4-5
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  -  ΙΑΤΡΟΣ EΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛΕΘΝΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  - ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  -ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ. 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ -  ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.05.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

2-3 (1-1) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓ. ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4-5 (1-1)
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2-2)
ΝΕΟ ΚΛΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF(2)


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.  ΚΟΜ   ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΑΝΔ. ΘΕΟΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΜΠΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.05.17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ F4 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ (2)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.05.17
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α FINAL 4 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α FINAL 4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β FINAL 4 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β FINAL 4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ Α΄ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ



ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
NEO ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΚΡ. ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΙΤΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΕΙΤΕ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΙΤΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15.05.17
Α ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2)
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

Β ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2ΟΣ ΓΙΑ 2-3)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
2ΟΣ ΓΙΑ 4-5
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 1ΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.05.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ PLAY OFF (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (2)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Η ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45  ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΑΟΝΑ  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΚΡ. ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 18.05.17
Α ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.05.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (3ΟΣ ΓΙΑ 2-3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
3ΟΣ ΓΙΑ 4-5 ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 2ΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Β Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Η ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Α

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου