ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

''Έκλεισαν'' θέση για την επόμενη φάση Άρτεμις Αχαρνών, Αθλητής και Νέοι Βύρωνος (Α΄ φάση Κύπελλο ΕΣΚΑ)

Αποτέλεσμα εικόνας για γ ς αρτεμισ αχαρνων
Φωτογραφία του χρήστη Athlitis BC - Αθλητής.

Φινάλε είχαμε στην 3η αγ. της Α΄ φάσης του κυπέλλου ανδρών της ΕΣΚΑ όπου την τιμητική τους είχαν οι γηπεδούχοι οι οποίοι πήραν το εισιτήριο για την επόμενη φάση του θεσμού. Στο Μετς ο Αθλητής επικράτησε απέναντι στην Παλλήνη, οι Νέοι Βύρωνος ''έκλεψαν'' στο τέλος το ροζ φύλλο κόντρα στον ΑΟ Κωφών και ο Γ.Σ Άρτεμις Αχαρνών έκανε την έκπληξη παίρνοντας τη νίκη απέναντι στον Γ.Σ. Χαλανδρίου. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα


Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 3ης αγ.:

Αρτεμις Αχ. 64
ΓΣ Χαλαν. 54

Διαιτητές: Τσόλη, Δουλιόγλου

Δεκάλεπτα: 12-12, 28-25, 46-39, 64-54.

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ (Γεροκώστας, Δεσποτάκης):  Μπρατσιάκος 5 (1), Χαλκιάς 17 (3), Μιχαηλίδης, Μανιάς 6 (2), Κόκιζας, Μπούα, Ζορμπάς Λ. 6, Κατσιώλης 3, Σιγανός 14 (2), Μητρέλος 13, Λουλάσι.

Αθλητής 60
Παλλήνη 54

Διαιτητές: Σέλληνας, Φλώρος

Δεκάλεπτα: 12-17, 31-29, 43-38, 60-54.

ΑΘΛΗΤΗΣ (Κυριάκογλου): Κόλλιας Ι. 8, Χλης 4, Γερονικόλας 13 (1), Παπαδόπουλος 7 (1), Ορφανίδης 3 (1), Μεντζελόπουλος 11 (3), Σούκιος 2, Κυπριανίδης 7 (1), Σκυλακάκης, Στόλης 5.

ΠΑΛΛΗΝΗ (Τελάκης, Παπαστυλιανός): Γώγουλης 18 (1), Τογγαλίδης 5, Βουλουμάνος 2, Κοντογιάννης 13, Σκόρδας 2, Ράνιος 10 (2), Σταμπολίτης 3, Γαλατίδης 1, Χρυσοχόου.


AON Bύρωνος  56
ΑΟ Κωφών   54

Διαιτητές:Κούλης-Δράκος

Δεκάλεπτα:15-15,16-17,12-10,13-12

ΑΟΝ Βύρωνος (Φελεκίδης, Αντωνοπούλου):Τριανταφύλλου 1, Καλιάκης 3(1), Ιωάννου, Κεκερής, Ποταμίτης, Πέτσος 4, Κασβής, Γκιουβετίδης 8, Κουκουλάς 16(1), Καμπούρης 24(3)

ΑΟ Κωφών (Γραμματικός,Αυγουστίνος): Κόκορης 7(1), Ράνης 13(1), Προμπονάς Σ., Προμπονάς Ν. 4, Μερκούρης 1, Χρυσαφογεώργος, Μπαλλούς 12(2), Καμακάρης 15(1), Χανιαλάκης 2

Στα παρακάτω links μπορείτε να δείτε τους σκόρερς από όλες τις αναμετρήσεις της 3ης αγ. της Α΄ φάσης του κυπέλλου ανδρών: http://sportsofficers.blogspot.gr/2017/09/blog-post_5.html#more
http://sportsofficers.blogspot.gr/2017/09/blog-post_15.html
http://sportsofficers.blogspot.gr/2017/09/3_16.html


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΟΜΑΔΑ 1ΟΜΑΔΑ 2ΣΚΟΡ
ΤΕ13/09/201720:30ΕΘΝΙΚΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣΓΣ ΑΡΙΩΝ63 - 67
ΤΕ13/09/201722:00ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ.ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ59 - 66
ΠΕ14/09/201721:00ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΛ.ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ56 - 52
ΠΕ14/09/201721:30ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ.ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ52 - 49
ΠΕ14/09/201721:45ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.69 - 58
ΠΕ14/09/201722:00ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ.ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ57 - 52
ΠΕ14/09/201722:15ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ.71 - 67
ΠΑ15/09/201720:30ΡΟΥΦ ΚΛ.ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.82 - 52
ΠΑ15/09/201721:45ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ.ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ51 - 50
ΠΑ15/09/201722:00ΜΕΤΣ ΑΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ51 - 59
ΠΑ15/09/201722:00ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ56 - 57
ΠΑ15/09/201722:00ΣΤΡΕΦΗΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ66 - 59
ΠΑ15/09/201722:00ΓΟΥΔΗ Δ.Α.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ59 - 56
ΣΑ16/09/201718:30ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ64 - 54
ΚΥ17/09/201715:00ΜΕΤΣ ΑΑΘΛΗΤΗΣΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ60 - 54
ΚΥ17/09/201721:30ΜΥΡΑΚΤΗΣΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣΑΟ ΚΩΦΩΝ56 - 54

Πηγή: eska.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου