ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Παρασκευή, 11 Μαΐου 2018

Διαιτητές - Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (25η αγ. 13/5)

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (20-21/12, 13η αγων.)

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών. SPORTSOFFICERS -Mαριάννα

Κυριακή 13 Μαϊου
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ν.-ΕΑ Πατρών Ραχιώτης-Αργυρούδης (Ελένης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαρινάκης-Τσακιράκη (Γιαλικάρης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κεραυνός Αιγίου Ζιώγας-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Απόλλων Σμ. Ορφανός Εμμ.-Τηγάνης (Δημητριάδης)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Αχαγιά 82 Σπυρόπουλος-Μελισσάρης (Κωστής)
Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα Λεχ. Μαντήλας-Σταθόπουλος (Ρόζης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ένωση Ιλίου Δελαγραμμάτικας-Μαυρέλης (Παππάς)
2ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Εσπέρου 16.00 Έσπερος-Βούρειος Παπαδημητρόπουλος-Μπακετέα (Παπαγιαννόπουλος)
Νίκαιας «Πλάτων» 17.00 Άρης Ν.-Πεντέλη Γιακείμη-Τσολάκος (Ζώης)
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Σταμάτης Φ.)
Σχηματαρίου 12.00 Ερμής Σχ.-ΟΦΗ Αθανασόπουλος-Τούσης (Δεσάρτης)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου Φακίτσας-Καρακώστας (Βαρνάς)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-ΑΕΕ Παναγίτσας Φάκαρος-Ντάσης (Παπαδόπουλος Στ.)
3ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Φίλιππος Βέρ. Λελούδας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου Φουτζήλας-Πράττος (Κηπουρίδης)
Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ίκαροι Τρ. Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)
Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Εύαθλος Μακ. Ντούρας-Ζαχαριάδης (Δέλλας)
Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Αγρίνιο Παπαδόπουλος Χαρ.-Ηλιόπουλος (Καλότσης)
Πτολεμαιδας 17.00 Πτολεμαϊδα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μπαταούλα)
4ος Όμιλος
Κυριακή 13 Μαϊου
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Αστέρας Σίνδου Καλέσης-Παπανικολάου Ιωάν. (Θωμόπουλος)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Δημάδης –Γιαννούλης (Γκουρτζελίδης)
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Πολύγυρος Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Παραλυκίδης)
ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Σιταρίδης-Γραικός (Μήτσιου)
Καλαμαριάς 18.00 Απολλων Καλ.-Ελευθερούπολη Παργιαννόπουλος-Δολγύρας (Σακελλαρίου)
Ν.Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Γιαβρής)
Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Αίας Ευόσμου Τσούλης-Καρκαλέτσης (Κασαπίδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου