ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Παρασκευή, 4 Μαΐου 2018

4 - 11/5/18 Διαιτητές


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  04.05.18 και την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/05/18. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα


Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.


Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.05.18

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΜ. ΜΠΟΥΡΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 

 PLAY OUT  Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (2-3) 
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑΣ Σ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ  ΟΜΑΔΟΣ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ -ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ  -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 05.05.18 
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.15 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓΣΙΜΑ  ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 20.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 6 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΑΤΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 08.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΛΑΛΗΣ ΒΑΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΙΜΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 10.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. ΣΧΙΣΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛ 11.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ. ΔΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
1οΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΡΙΚΗΣ 
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.05.18 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Play OFF 2

ΚΛ ΣΕΦ Β 09.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.,ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α΄ PLAY off 
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΕΤΣΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
OΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 14.45 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ ΠΗΓΑ<ΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΛΑΛΗΣ Β ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 12.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 16.45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 10.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΚΕΤΣΕΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ 
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ΚΟΥΡΤΗ 
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 07.05.18 
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Η ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Η ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ 


ΤΡΙΤΗ 08.05.18 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 09.05.18


ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFFS ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. 

ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ 

ΠΕΜΠΤΗ 10.05.18

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΠΕΡΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Η ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Η ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΚ ΛΙΟΥΓ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.05.18


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Η ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ 
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου