ΑΟ Πολυγύρου (Χαλκιάς): Πιπιλιάρης 17 (2), Τσιούντος 6, Μπέγος 11 (3), Παυλέας 8 (1), Καραγιαννάκης 18 (1), Νικολόπουλος 3 (1), Νουκάρης 13 (2), Αποστολίδης 5 (1), Μπάρδος 2.

Αίας Ευόσμου (Κόρκας- Γυμνόπουλος): Δοξάκης 7 (1), Μπαλτζόπουλος 10, Νικολούδης 16 (4), Μαλολάρι, Περιστεράκης, Νησιώτης 18, Σήσιου 6 (2) Σεκαδάκης Γ, Νέσης 18 (3), Σεκαδάκης Δ. 3 (1).

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου, Δαδάλας): Ψευτογκάς 5 (1), Πούλιος, Γκαβέζος Αρ 1, Γαϊτάνης, Χολέβας 34, Πρεδάρης, Κολώτσιος 8, Ουλουσίδης 22 (2), Κόκκουρας 6, Κιούρκας 3 (1), Γκαβέζος Αντ 11.

ΜΕΝΤ (Νομικός): Καλπακτσίδης 6, Παπαδόπουλος Πετρ. 16 (2), Μιχαηλίδης 15 (3), Καρανώτας 15, Παπαδόπουλος Αγγ. 12 (2), Ακσεχέρογλου 6, Γιαννούλης 14, Μπακτασαριάν.

Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης 54-71

Δεκάλεπτα: 15-15, 29-34, 43-55, 54-71

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καρκαλέτσης

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Λεπτοκαρίδης 19 (1) Σταυρακίδης, Παπαπασχάλης 5, Ιωαννίδης 2, Πετρίδης, Μπίλιος 3(1), Γιαννόπουλος 2, Αγραφιώτης 3(1), Ακριτίδης 10, Μυσιρλόγλου 6(1), Σπουργίτης 4, Ιατρίδης.

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Ρόπουτης 14 (1) Τάκης, Μπέλλος 4, Γκαντίδης 6, Γιαννακός 2, Ρεφατλάρι 8(1), Κουτουκτσίδης 3, Γραβάνης 10, Καλόγερος, Τσιριλάκης 3, Γκίζης 17 (1), Νικολαϊδης 3.

Μακεδονικός-ΑΕ Κομοτηνής 74-65

Δεκάλεπτα: 20-17, 39-34, 55-52, 74-65

Διαιτητές: Γεωργούλης, Γκούτας

Σε ένα παιχνίδι που φαινόταν εύκολο πριν την έναρξή του, λίγο έλειψε να γίνει ντέρμπι για τον Μακεδονικό καθώς αν και βρισκόταν μπροστά στο σκορ καθ’ όλη την διάρκεια της αναμέτρησης, οι φιλοξενούμενοι δείχνοντας ιδιαίτερο αγωνιστικό πάθος διεκδίκησαν  μέχρι τέλους την νίκη κάτι που τελικά κατέκτησε η ομάδα του Μακεδονικό με σκορ 74-65.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με τους φιλοξενούμενους να δείχνουν πολύ καλά διαβασμένοι απέναντι στα επιθετικά ατού του Μακεδονικού μένοντας κοντά στο σκορ, με το δεκάλεπτο να ολοκληρώνεται 20-17.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο οι παίχτες του Δημήτρη Μύθου αν και δυσκολεύτηκαν κατάφεραν να πάρουν μικρή διαφορά από τους φιλοξενούμενους οι οποίοι μέσα από αξιόμαχη προσπάθεια όλων δεν άφησαν την διαφορά να τους ξεφύγει με το ημίχρονο να ολοκληρώνεται με σκορ 39-34.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίχτες του Μακεδονικού δεν ξεκίνησαν με το καλύτερο τρόπο καθώς υπέπεσαν σε αρκετά λάθη στην άμυνα αλλά και σε κακές επιλογές στην επίθεση,  με τους φιλοξενούμενους να εκμεταλλεύονται την αδράνεια αυτή του Μακεδονικού ροκανίζοντας κι άλλο την διαφορά μπαίνοντας με αυτό τον τρόπο ξανά στην διεκδίκηση της νίκης με το δεκάλεπτο να τελειώνει με σκορ 55-52.

Στο τελευταίο δεκάλεπτο οι παίχτες του Μακεδονικού συνήλθαν ευτυχώς γρήγορα διορθώνοντας κυρίως τα λάθη στην άμυνα και αφού περιόρισαν επιθετικά τους παίχτες της Κομοτηνής κατάφεραν να δημιουργήσουν διαφορά ασφαλείας κλειδώνοντας την νίκη η οποία ήρθε στο τέλος με σκορ 74-65.

Μακεδονικός  (Μύθου): Παπαγρηγορίου, Κοντσές 4, Ντσιλής 18 (2), Κουντουρατζόγλου 28 (1), Βούλγαρης, Μπαρζού 2, Χαλάτσης 13 (1), Κομμάτας, Πηλακούτας 3, Λυχριδάς, Κασούρας 6, Μαργαρίτης.

ΑΕ Κομοτηνής (Μεχμέτ Τσαούς, Στοάκης): Καραμανλής, Καραμπίνης 7, Βάκρινος 6, Μαγουλάς 13 (1), Δάτσης 7, Κυφωνίδης 4, Σπέντζος 8, Θεοδωρίδης 20, Παπαδόπουλος Π..

Δεκάλεπτα: 18-16, 33-31, 51-53, 68-76

Διαιτητές: Εκίζογλου, Καλέσης

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 9(3),Θαλασσινός, Φωτιάδης 2, Γκόνος 14(1), Χανιωτάκης, Παρασκευάς 12(1), Ρέμπελος, Δέτσικας 10, Δασκαλάκης 11(3), Ζωγράφος 7.

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης-Κεσίδης): Αποστόλου 14(3), Μυθίλλου 22(2), Σταματέλος 4, Κουκουλίδης, Κιώτης, Χασιώτης, Τσουτσούκας, Μαχαιριανάκης 6, Σπυρόπουλος 6, Στυλιανίδης 17(2), Χαντζίδης 10.

Δεκάλεπτα :  22-12, 49-13, 70-17, 94-28

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζημπαλίδης

ΧΑΝΘ (Ζαφειρούδης): Παπαζούδης11(2),Χατζηβούρκογλου 10, Ακεψιμαϊδης 5, Θωμαϊδης 9(1), Γεωργάκης 4, Πέτροβιτς 7(1), Κουτσοκώστας 8, Ζαμπάκης 7(1),Κωστίκας 16, Σωσσίδης 2, Βλαγκόγιας 12, Ζικεριέ 3.

Ορφέας Νέου Σκοπού(Σίσκος): Γεωργόπουλος, Δροσίνος 2, Χατζής 15(1), Αχτσής 4(1),Θεοδωρόπουλος, Καρακάσης, Δρουμαλιάς, Χαβαλές 8, Φρατζέσκος, Κατζουρίδης