Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 25ης (προτελευταίας) αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β΄ ΕΣΚΑ: SPORTSOFFICERS - Mαριάννα
ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ 71
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 63
Διαιτητές: Βαλουξής, Αρτελάρης
Δεκάλεπτα: 18-15, 40-22, 50-43, 71-63
Αγ. Θωμάς (Κολοβός, Βαλιάνος): Μίσσας 7 (1), Καραστάθης 26 (2), Κολοβός, Προύντζος Α. 9 (1), Τερζής 6 (1), Προύντζος Λ. 14 (3), Μέμος, Δελλής 9 (1), Ντουλης
Ολυμπιάδα Πετρούπολης (Κωνσταντώνης, Καραθανασόπουλος): Κυριακίδης 10 (2), Λεβέντης 2, Βρεττός, Καραγρηγορίου 7 (1), Σιδερης 10 (1), Χαλκιάς, Μπατιστάκης 13, Κούτρος 4, Μαργώνης 4, Καρτσωνάκης 13 (3)
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 54
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 64
Διαιτητές: Αλεξόπουλος, Τριανταφύλλου
Δεκάλεπτα: 17-13, 28-30, 38-48, 54-64
Ίριδα (Σταματόπουλος): Πουρνάρας 5 (1), Σταθάκης 3 (1), Αντωνόπουλος, Δάφνης 6 (2), Βασιλείου 6, Κακουριώτης 12 (1), Τριαντογιάννης 5, Νταγκίνης 4, Ζαχαριας 4, Μητρόπουλος 5, Αγνόγλου, Μηλιόπουλος 4
Τυφώνας (Γεωργογάλας, Μπισκας): Πολυμέρου 4, Δημολίκας 5 (1), Καρτέρης 10 (2), Πετριανίδης 7 (1), Λαμπρόπουλος 11, Μπιτσικας 2, Χασάπης 4, Καρτανος 12 (2), Φέσκος 5 (1), Δρες 4
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 66
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 47
Διαιτητές: Καραπαπάς, Δράκος
Δεκάλεπτα: 14-7, 34-19, 49-34, 66-47
Τούφα (Αποστόλου): Κουγιάνος 7 (1), Τζωρτζόπουλος 17 (2), Μπάρτζης 15 (3), Χαμηλός 4, Παπαβασιλείου 2, Πανέτης 3, Ταμπάκης 6 (1), Ζερβολέας, Τριανταφύλλου 4, Γιαννουλάκος 8, Γκίνης, Ελευθεριάδης
Παλατιανή (Μπάρδας, Μέσσας): Χαβαρης 8, Νινος 7 (1), Σκαλωμένος, Παλιοβρυσιώτης 5, Καρυάτης 2, Παπαγγελάκης 13 (1), Στυλλος, Χυτας 5 (1), Λαμπίρης 5 (1), Κατριβάνος 2, Τούντας
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 98
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 57
Διαιτητές: Αδαμόπουλος, Δελδήμος
Δεκάλεπτα: 29-15, 51-31, 74-46, 98-57
Κούρος (Σπυρίδης Σ.): Σπυρίδης Σ. 11 (1), Δαγτζής 12 (2), Νικολάου 12 (2), Υφαντής 5 (1), Νάσσου 23 (3), Σαρήμπαλης 19, Χατζής 16
Αχαρνής (Παπαδόπουλος): Φωτιάδης, Πρόσκος 2, Μουστόπουλος 4, Κοντογιαννόπουλος 18 (4), Δέδες 6 (2), Μενιουράκος 2, Κακουλίδης Π. 12 (1), Μπουρίτης 8, Τσικιρίδης, Κακουλίδης Σ. 5
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 72
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 64
Διαιτητές: Δημουλάς, Κουτιβής
Δεκάλεπτα: 19-15, 33-27, 49-50, 72-64
Χαραυγιακός (Κωστελέτος): Χαλκίτης 10 (1), Κουκουβες 4, Ρεμούνδος, Ανδρόνικος 2, θεοφανάκης 13, Δράκο 17 (2), Κώης 24 (4), Σκρέτας 2
Νικηφόρος (Γρυλλιωνάκης): Τσαμπάς 6, Παπαναγόπουλος, Βρελλος 4, Αλεξόπουλος 3 (1), Μιμόπουλος 15 (3), Τσιρτσικος, Παπαδόπουλος 5, Παντελόπουλος 2, Σταθάτος 13, Φραγκουλόπουλος 12, Κατσούλης 4, Κούννες
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 59
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 68
Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Σπυρλιδάκης
Δεκάλεπτα: 17-15, 26-38, 42-53, 59-68
Ιωνικός (Κουκής, Χήρας): Παγώνης, Μπίρτζας, Μηλης 6 (1), Κοντινός 8 (1), Ιγγλέζος 6, Παπανίδης 1, Φάτσια 2, Δουτσίνης 16, Γκρίτζαλης 1, Σπηλιώτης 3 (1), Δασκαλάκης 9 (1), Αλεξόπουλος 7 (1)
Βριλησσιακός (Μακρυδάκης, Μπακλέσης): Πανταζής 6 (2), Καραμποϊκης, Σπαρτάλης 3 (1), Καλογερόπουλος 17 (3), Κυράκης, Ρεπούσκος 8, Σεγγούνας 3 (1), Κουτιβας, Νικόλλι 10 (1), Τζέμης 9 (1), Σιλιτζήρης 1
ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ 83
ΑΘΛΗΤΗΣ 88
Διαιτητές: Γερός, Κυριακόπουλος
Δεκάλεπτα: 20-16, 38-47, 61-62, 83-88
Κιβωτός (Διονυσόπουλος, Σωτηρόπουλος): Πρέκας 15, Λυγγερίδης 5, Καρκατσούλης 18 (2), Μαλλιαράς 3 (1), Σπαχιου 24 (6), Οικονόμου 2, Γονίδης 10 (2), Αναστασόπουλος 6 (1), Πιατκόβσκιι
Αθλητής (Καλογερόπουλος, Κυριάκογλου): Ζιάκας 8 (2), Κόλλιας 17, Λαμπρινός 14 (1), Κουτσός 2, Θεοδώρου 15 (3), Ζαβαλιάννης, Εξαδάκτυλος 4, Αντωνίου 3, Βαμβακάς 6, Μαρκουλης 7 (1), Μήτσης 12
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓΩΝ | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠΙΘ | ΑΜΥΝ | ΔΙΑΦ | ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ | ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ | ||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | 48 | 25 | 23 | 2 | 0 | 0 | 1869 | 1500 | 369 | 0 | 1,000 | ||
ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ | 44 | 25 | 19 | 6 | 0 | 0 | 1842 | 1653 | 189 | 0 | 1,000 | ||
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 42 | 25 | 17 | 8 | 0 | 0 | 1527 | 1364 | 163 | 0 | 1,000 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 41 | 25 | 16 | 9 | 0 | 0 | 1619 | 1526 | 93 | 0 | 1,000 | ||
ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 40 | 25 | 15 | 10 | 0 | 0 | 1604 | 1554 | 50 | 0 | 1,000 | ||
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 38 | 25 | 13 | 12 | 0 | 0 | 1630 | 1542 | 88 | 2 | 1,094 | ||
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ | 38 | 25 | 13 | 12 | 0 | 0 | 1512 | 1504 | 8 | 1 | 0,914 | ||
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 37 | 25 | 12 | 13 | 0 | 0 | 1653 | 1637 | 16 | 0 | 1,000 | ||
ΑΘΛ.Η.Τ.Η.Σ. | 36 | 25 | 11 | 14 | 0 | 0 | 1584 | 1628 | -44 | 0 | 1,000 | ||
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 35 | 25 | 10 | 15 | 0 | 0 | 1509 | 1646 | -137 | 0 | 1,000 | ||
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ | 34 | 25 | 11 | 14 | 0 | 2 | 1649 | 1655 | -6 | 0 | 1,000 | ||
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 33 | 25 | 8 | 17 | 0 | 0 | 1509 | 1636 | -127 | 0 | 1,000 | ||
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 31 | 25 | 6 | 19 | 0 | 0 | 1464 | 1610 | -146 | 0 | 1,000 | ||
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ | 26 | 25 | 1 | 24 | 0 | 0 | 1322 | 1838 | -516 | 0 | 1,000 |
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | ||
27/04/2023 20:15 | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΣΚ | 0 - 0 | ||
27/04/2023 20:30 | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ | 0 - 0 | ||
27/04/2023 21:00 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | 0 - 0 | ||
27/04/2023 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 0 - 0 | ||
27/04/2023 21:30 | 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ | ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ | ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ | 0 - 0 | ||
27/04/2023 21:30 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α' (Γ. ΛΙΟΣΗΣ) | ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ | ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ||
27/04/2023 22:00 | ΜΕΤΣ Α | ΑΘΛ.Η.Τ.Η.Σ. | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ | 0 - 0 |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου