Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Β΄ ΕΣΚΑ: SPORTSOFFICERS - Mαριάννα
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 55
Διαιτητές: Ζιώγας, Πολάτογλου
Δεκάλεπτα: 14-14, 38-34, 60-44, 71-55
Προμηθέας (Αβραμίδης, Αποστολόπουλος): Κυπαρίσης 22 (3), Σπανίδης 2, Βακρινός 1, Θεοδωρόπουλος 7, Λαουρδέκης 20 (2), Αδαμος, Παπαδόπουλος, Δερμάνης, Κατσουλάρης 12, Μουτεβελής 2, Κατσικας 1, Λοϊζος 4
Άρης Πετρούπολης (Αρχιμανδρίτης, Σεϊζης): Αλεξανδρόπουλος, Βενιτουράκης 2, Ελευθερίου 3, Κουτσούκης, Σταυρος 18 (1), Κώτσιας 9, Σερεπισος 7 (1), Σφηνιας, Τασούλας 16, Κατσούλης, Μπανζι
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 61
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 68
Διαιτητές: Γερός, Μπιστιτζάνος
Δεκάλεπτα: 15-12, 13-13, 13-25, 20-18
Αίολος (Χότζα, Παπαναγόπουλος): Παναγιωτόπουλος, Γεωργόπουλος 2, Ανδρεαδάκης 3 (1), Σιδερης 7, Καρδαρας, Κατανιας 5, Χίνης 19 (1), Ασλανίδης 4, Θεοδόσης 10 (2), Πανουσκος 11, Σινγκ
Δόξα (Ηρακλειανος, Δεμέναγας): Τορβας, Λιονάκης 17 (3), καλογεράκης 16, Διαμαντης 11, Μάρκου 4, Πολύζος 6, Σκορδάς 14 (2), Παπαδημητράκης, Γιαννακόπουλος
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 76
Διαιτητές: Αλεξόπουλος, Ιωαννίδης
Δεκάλεπτα: 10-20, 28-38, 39-60, 58-76
ΟΦΗ Ηρακλείου (Τάσιος, Παρδαβέλας): Καλέντζης 4, Ράνιος 13 (1), Δικαιόπουλος 2, Τζόκας 5 (1), Παπαδόπουλος 8 (2), Βουτσάς 4, Νικολαϊδης 9 (1), Παναγιωτόπουλος, Καρταλιας 3 (1), Ζιωμας 1, Νικητάκης 5 (1), Μαλαπέτσης
Ολυμπιάδα Παπάγου (Μελισσάρης, Σμυρλής): Ψαρράς 1, Κοκοτσάκης 15 (1), Δημητρόπουλος 14, Καμηλιέρης 2, Πολυμενάκος 11, Δαβουλάρης 11 (2), Κανελλόπουλος 2, Γεωργιόπουλος 7, Λαϊνάς 5 (1), Καρατζάννος, Πάνου 8 (2)
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 76
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. 83
Διαιτητές: Ναστούλης, Ρηγόπουλος
Δεκάλεπτα: 10-22, 35-45, 53-56, 76-83
Κουκουβάουνες (Κουκλάκης): Χασαπόπουλος 6 (2), Σπυριδωνίδης, Κοκκόρης 9 (1), Μπουα 16 (2), Γεωργοπετρέας 8, Κούτρας 4, Παπαϊωάννου 7 (1), Λαδικός 17 (5), Κρίκης 7, Γρυλωνάκης 2
Αγ. Νικόλαος (Πλαγιαννάκος, Αναστασόπουλος): Πολύδωρος 5, Καραχάλιος 7, Λέσι 10 (2), Τσαφαρας 11 (1), Χρονόπουλος, Ζερβός 8 (1), Γιαλούρης, Ζαβιτσάνος 21 (3), Μαγαλιός 2, Γωγούλης 8, Κόλλιας 11 (2), Πάνου
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 47
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 82
Διαιτητές : Γρίβα, Καλλέργης
Δεκάλεπτα: 12-23, 31-41, 40-67, 47-82
ΜΕΝ Ιλίου (Κοντομηνάς, Κεφαλάς): Κεφαλας 9 (1), Λαμπρόπουλος, Αντωναίος 3 (1), Ψιλόπουλος 2, Λαϊνάς, Καρπούζος 3, Ντάσης 2, Μητρέλος 13, Κατσαμπάνης 10, Γεωργακόπουλος 5 (1)
Γλυκά Νερά (Κατσαμπέκης): Γαρδέλης 11, Πολυμενάκος 12 (2), Ελ Νταουντ 5 (1), Ηλιόπουλος 10, Φωτίου 4 (1), Τάσκος 9 (1), Μακρυδάκης 11 (3), Σταύρου 4, Κοντογιωργάκης 6, Κώσταρης 4, Μπούτζης, Σακελλαρίδης 6
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 64
ΑΟ ΕΚΠΑΙΔ. Ο ΠΛΑΤΩΝ 66
Διαιτητές: Ραχιώτης, Κουτιβης
Δεκάλεπτα: 16-15, 34-33, 55-47, 64-66
Αγ. Στέφανος (Παπανδρέου, Τσιάτσιος): Κωστόπουλος 2, Βασιλείου 2, Κύρου 5, Βιδάκης 10 (2), Αλαμάνος 4, Μπελιμέζης 2, Κακολύρης 15 (3), Χαρμπ 9, Ψυχογυιός 9, Τσιούτσιας, Παπαντωνάκος 6 (1)
Πλάτωνας (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Ψυχογυιός 8 (1), Μπαμπαρούτσης 20 (2), Μουρκογιάννης 2, Ασημάκης 11 (3), Κονδυλίκας, Ραλλίδης 10 (1), Καβαλλάρης 5 (1), Χρονόπουλος, Κεράτσας 10
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 61
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ., Τριανταφύλλου
Δεκάλεπτα: 9-16, 32-30, 41-44, 61-57
Πετράλωνα (Νικολαϊδης, Μπραχιμάι): Σπαγκούρος, Αμοιράς 11 (3), Τσίτουρας Κ. 5 (1), Τράγος, Αθανασόπουλος 15 (1), Μερκούρης, Μουζακιώτης, Μουζακιώτης 4, Τσίτουρας Γ. 18 (1), Πετρακάκης 8, Εμπιόγλου
Μεσόγεια (Χασιώτης, Μανδράτζης): Φράγκος 2, Γιαννόπουλος 13 (3), Κοντος 5, Μαραγκάκης, Σιδερης 27 (2), Κόλλιας 4, Κορωνίδης 6
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓΩΝ | Ν | Η | Μ | ΑΒ | ΕΠΙΘ | ΑΜΥΝ | ΔΙΑΦ | ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ | ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ | ||
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ | 38 | 21 | 17 | 4 | 0 | 0 | 1548 | 1315 | 233 | 4 | 1,280 | ||
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. | 38 | 21 | 17 | 4 | 0 | 0 | 1649 | 1468 | 181 | 5 | 0,985 | ||
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | 38 | 22 | 16 | 6 | 0 | 0 | 1443 | 1300 | 143 | 3 | 0,852 | ||
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 36 | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 1512 | 1393 | 119 | 3 | 1,079 | ||
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 36 | 21 | 15 | 6 | 0 | 0 | 1501 | 1338 | 163 | 3 | 0,926 | ||
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ | 35 | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 1454 | 1296 | 158 | 2 | 1,066 | ||
ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" | 35 | 22 | 13 | 9 | 0 | 0 | 1509 | 1418 | 91 | 1 | 0,938 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ | 34 | 22 | 12 | 10 | 0 | 0 | 1591 | 1490 | 101 | 4 | 1,307 | ||
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 34 | 22 | 12 | 10 | 0 | 0 | 1468 | 1441 | 27 | 2 | 0,765 | ||
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 28 | 21 | 7 | 14 | 0 | 0 | 1356 | 1365 | -9 | 0 | 1,000 | ||
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ | 27 | 21 | 6 | 15 | 0 | 0 | 1190 | 1343 | -153 | 0 | 1,000 | ||
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 | 25 | 22 | 3 | 19 | 0 | 0 | 1319 | 1512 | -193 | 0 | 1,000 | ||
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 24 | 21 | 3 | 18 | 0 | 0 | 1207 | 1547 | -340 | 0 | 1,000 | ||
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 22 | 21 | 1 | 20 | 0 | 0 | 1092 | 1613 | -521 | 0 | 1,000 |
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | ||
23/03/2023 20:15 | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ | 0 - 0 | ||
23/03/2023 21:00 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | ||
23/03/2023 21:15 | ΟΛΥΜΠΙΟ | ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" | ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 | 0 - 0 | ||
23/03/2023 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ | 0 - 0 | ||
23/03/2023 21:30 | ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. | ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ | 0 - 0 | ||
23/03/2023 21:30 | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ | ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 0 - 0 | ||
23/03/2023 22:00 | Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. | 0 - 0 |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου